Z Zofią wieczorową porą

Proza, poezja, muzyka, teatr, malarstwo… Tyle pasjonujących dziedzin wartych zgłębienia, a na co dzień tak mało czasu!
Drogie Druhny, położymy temu kres dzięki jedynym w swoim rodzaju Wieczorkom Kulturalnym z Zofią!

Co to Wieczorek Kulturalny?
To tematyczne spotkanie bądź warsztaty dla chętnych harcerek z całego hufca poświęcone każdego razu innej dziedzinie kultury bądź sztuki. Miła atmosfera, przytulne miejsce, mnóstwo inspiracji i artystyczna aktywność – to czas, który nie może Cię ominąć!
Zofia wprost uwielbiała sztukę – możesz przekonać się dlaczego!

Kiedy?
Raz lub dwa w miesiącu, od następnego tygodnia począwszy do zakończenia Kampanii Bohater w kwietniu. Dokładne MIEJSCE, GODZINA I DATA będzie pojawiać się w oficjalnych zaproszeniach na Wieczorek zawsze w Kufrze Zofii. Niech wysłannik z każdej drużyny uda się do biblioteki, gdy tylko otrzyma informacje o zjawieniu się nowego zaproszenia!

Dla kogo?
Dla każdej harcerki, wędrowniczki, instruktorki Hufca Harcerek na Podbeskidziu – każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie! Język sztuki nie zna granic! Zachęcamy do licznego przybywania i poznawania naszej przyszłej patronki od jej wyjątkowej artystycznej strony 🙂

CO TERAZ?
Udaj się czem prędzej do Zofiowego Kufra w Książnicy – zaproszenie na pierwszy Wieczorek, który odbędzie się w przyszłym tygodniu już na Ciebie czeka!

Do zobaczenia w kulturalnej aurze wieczorowej pory!
Czuwajcie!

Kadra Hufca Harcerek na Podbeskidziuksiazka

w imieniu pierwszych organizatorek Wieczorku – V BDHek „Bukowina”